Carpex

Carpex je cítit ve vzduchu po celém světě. Řadí se mezi přední světové společnosti, které firmám zastřešují kompletní aroma marketing. Pomocí vůní vytváří trvalé vzpomínky a všichni si tak vaši firmu zapamatují už podle vůně na recepci.

Carpex však nezařídí jen příjemnou vůni ve vaší firmě, ale vytvoří vám aroma, které bude korespondovat s identitou vaší značky, přímo na míru. Samozřejmostí je i výběr vhodných profesionálních aroma difuzérů, jejich instalace a servis.

Co byste měli vědět o Carpex?

  • Při výrobě vonných esencí se používají 100% bylinné extrakty a dodržují se nejpřísnější normy.
  • Carpex se stará o aroma marketing značkám z více než 40 zemí světa napříč kontinenty.
  • Vůně Carpex můžete cítit ve firmách Nike, Puma, Toyota, Ford, Citroën a mnoha dalších.

Carpex jsou specialisté nejen na firemní vůně, ale i bytové parfémy

Ač je individuální výroba firemních vůní vlajkovou lodí, Carpex nabízí též prvotřídní bytové vůně. A to buď ve formě oblíbených tyčinkových difuzérů, nebo propracovanějších elektrických difuzérů.

Bytové a interiérové parfémy dokážou navodit pocit pohody, zlepšit náladu a případně eliminovat pachy. Vyberte si z naší nabídky takovou vůni, která bude posledním detailem pro vytvoření útulného domova.

Kdo Carpex v ČR zastupuje?

Provonění České republiky produkty od značky Carpex má na starosti autorizovaný distributor – firma PROFI HADRY s.r.o. S internetovým prodejem má už zkušenosti dlouhé roky, konkrétně i s interiérovými vůněmi.

Zpět do obchodu
Shoptet.czVytvořil Shoptet