Carpex

Carpex je cítit ve vzduchu po celém světě. Řadí se mezi přední světové společnosti, které firmám zastřešují kompletní aroma marketing. Pomocí vůní vytváří trvalé vzpomínky a všichni si tak vaši firmu zapamatují už podle vůně na recepci.

Carpex však nezařídí jen příjemnou vůni ve vaší firmě, ale vytvoří vám aroma, které bude korespondovat s identitou vaší značky, přímo na míru. Samozřejmostí je i výběr vhodných profesionálních aroma difuzérů, jejich instalace a servis.

Co byste měli vědět o Carpex?

  • Při výrobě vonných esencí se používají 100% bylinné extrakty a dodržují se nejpřísnější normy.
  • Carpex se stará o aroma marketing značkám z více než 40 zemí světa napříč kontinenty.
  • Vůně Carpex můžete cítit ve firmách Nike, Puma, Toyota, Ford, Citroën a mnoha dalších.

Carpex jsou specialisté nejen na firemní vůně, ale i bytové parfémy

Ač je individuální výroba firemních vůní vlajkovou lodí, Carpex nabízí též prvotřídní bytové vůně. A to buď ve formě oblíbených tyčinkových difuzérů, nebo propracovanějších elektrických difuzérů.

Bytové a interiérové parfémy dokážou navodit pocit pohody, zlepšit náladu a případně eliminovat pachy. Vyberte si z naší nabídky takovou vůni, která bude posledním detailem pro vytvoření útulného domova.

Kdo Carpex v ČR zastupuje?

Provonění České republiky produkty od značky Carpex má na starosti autorizovaný distributor – firma PROFI HADRY s.r.o. S internetovým prodejem má už zkušenosti dlouhé roky, konkrétně i s interiérovými vůněmi.

Shoptet.czVytvořil Shoptet

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení