Řešení na klíč

Příjemný mix vůní

Jakou moc mají naše vůně? Budují identitu vaší značky, vytvoří dokonalou atmosféru pro zaměstnance, klienty i hosty a zcela odliší vaši firmu od konkurence.

V Carpex se staráme o kompletní servis provonění firemních prostor. Vyvineme strategii aroma marketingu, která vystihne podstatu vaší značky, doporučíme nejvhodnější difuzéry, dodáme vůně a zajistíme instalaci i servis.

Firmám na míru navrhneme nejlepší řešení, jak se vůní odlišit od konkurence. Díky působení po celém světě máme v zásobě neotřelé esence, které mohou působit na smysly vašich zákazníků už během několika dnů od objednávky.

 

 

Nejmodernější aroma difuzéry pro vytříbený voňavý zážitek

Mikro difuze je nejmodernější a nejúčinnější technologií, které jsme mohli dosáhnout. Vonné esence, které difuzéry do vzduchu vypouštějí, se rozplynou na částice, které jsou tisíckrát menší než milimetr. Díky tomu se vůně šíří po prostoru rovnoměrně a bez nutnosti tepla, alkoholu nebo škodlivých chemikálií.

Nabídka ergonomických difuzérů čítá hned několik modelů, které perfektně sedí různým potřebám interiérů.

Příjemná vůně

Proč provonět vaši firmu s Carpex?

 

Zkušený obchodní partner

V každé fázi profesionálního provonění prostor, počínaje technickým know-how, výrobou i servisem, denně získáváme nové zkušenosti. Díky nim vám můžeme nabídnout ještě lepší služby.

Zapamatovatelné vůně

Při tvoření firemních vůní používáme 100% přírodní esenciální oleje pro vytvoření lehce zapamatovatelného smyslového požitku.

 

Špičkové esenciální oleje

Prvotřídní kvalita vonných esenciálních látek je znát – vůně Carpex jsou silné, velmi příjemné a dlouhotrvající.

Standardy světové kvality

Výrobní proces i samotné vonné esence splňují náročné požadavky IFRA (orgán založený společnostmi z oblasti parfumerie a kosmetiky dohlížející na kvalitu).

 

Profesionální řízení

Při dodávání unikátních služeb pro každého zákazníka je třeba, aby perfektně fungovalo projektové řízení společně s obchodními zástupci. To je v Carpex základem.

 

Jak probíhá vytvoření vaší firemní vůně?

 

1.

Konzultace

Potřebujeme o vaší firmě vědět vše, abychom pochopili potřeby a navrhli vhodnou vůni, která bude korespondovat s prostředím a vaší značkou.

 

2.

Vývoj vůně

Na základě získaných informací a za použití 100% esenciálních olejů vybereme vůni, která podtrhne a zvýrazní vaši firemní identitu.

 

3.

Představení vůně

Místo určení, ať už je to váš obchod, kancelář, restaurace nebo fitness studio, necháme poprvé provonět jedinečnou vůní.

 
 

4.

Zkušební období

Fáze, kdy se budete se svou firemní vůní sžívat a pozorovat reakce zaměstnanců i zákazníků.

 

5.

Prozkoumání prostředí

Vaši firmu, restauraci nebo studio navštívíme osobně, abychom vybrali nejvhodnější počet a model difuzérů aromatu.

 

6.

Instalace

Vše je dokonale připraveno a všechny předchozí kroky jsou dokončeny. Přecházíme k instalaci.

Difuzéry Carpex

Mikro difuzér

Difuzér s nejmodernější technologií mikro difuze, tichým módem a možností napájení z baterie nebo elektrické sítě. I přesto, že je nejmenším difuzérem v naší nabídce, zvládne provonět prostory až do 200 m3.

Mikro difuzér
Během pár minut dokáže zaplavit menší a středně velké prostory příjemnou vůní. Difuzér aromatu díky technologii mikro difuze rozptyluje vůni rychle a rovnoměrně v částečkách tisíckrát menších než milimetr. Tichý mód se postará o to, že o něm ani nebudete vědět, jen ho budete cítit. Napájení je možné jak z baterie, tak elektrické sítě, kde vás potěší nízkou spotřebou.

Mikro difuzér:

 • ideální volba pro menší a středně velké prostory
 • 25 ml vonné esence vystačí na 3 měsíce provonění
 • nízká spotřeba a tichý chod
Zobrazit v e-shopu

Mikro difuzér s Bluetooth

Model menšího aroma difuzéru, který zvládne provonět prostory až do 200 m3, aniž byste o něm zásluhou tichého chodu věděli. Výhodou je Bluetooth technologie, která umožňuje pohodlné ovládání a nastavení úrovní difuze.

Mikro difuzér s Bluetooth
Mikro difuzér aromatu je nejmenším modelem z flotily Carpex, ale i tak překvapí svým výkonem, kdy rychle a rovnoměrně zaplaví vůní prostory s rozlohou až 200 m3. Díky nejmodernější technologii difuze nedochází k zahřívání vonné esence, které má za následek vznik zdraví škodlivých látek. Napájení difuzéru je možné z baterie nebo elektrické sítě, kde vás potěší nízká spotřeba.

Mikro difuzér s Bluetooth:

 • vhodný jak pro byty, tak menší a středně velké firemní prostory do rozlohy 200 m3
 • pohodlné ovládání a nastavení difuze díky Bluetooth technologii
 • 25 ml vonné esence vystačí na 3 měsíce provonění
 • nízká spotřeba a tichý chod
Zobrazit v e-shopu

Difuzér E2 Power Plus

Elektrický aroma difuzér s pokrytím až 450 m3 najde využití ve středních a větších firmách. Digitální displej umožňuje nastavení času spuštění a intervalů difuze. Difuzér se dá namontovat na stěnu nebo může stát samostatně. Výhodou je i nízká spotřeba elektrické energie.

Difuzér E2 Power Plus
Firmy na něm oceňují nejen efektivní a rychlé provonění velkých prostor do rozlohy 450 m3, ale i možnost nastavení spínání a intervalů difuze a vypnutí na víkend. Elegantní a jednoduchý design nijak nepoutá pozornost a difuzér se dá buď přidělat na stěnu, nebo může stát samostatně. Při každodenním použití oceníte i nízkou spotřebu elektrické energie.

Difuzér E2 Power Plus:

 • nejmodernější technologie difuze
 • pokročilé možnosti nastavení
 • nízká spotřeba elektrické energie
 • možnost samostatného stání nebo montáže na stěnu
Poptat produkt

Difuzér A1 Pro 900

Velmi výkonný model difuzéru s pokrytím až 900 m3 a pokročilými možnostmi nastavení na digitálním displeji. Zásluhou pokročilé technologie difuze je provonění prostor stejnoměrné, rychlé a zdraví prospěšné. Pomocí nejnovější technologie mikro difuze dokáže vůni rychle a efektivně rozptýlit i do prostoru 900 m3. Hodí se tak pro velké haly, fitness studia a restaurace. Pomocí digitálního displeje na něm můžete nastavit intervaly, časy vonění a vypnutí o víkendech.

Difuzér A1 Pro 900
Vonný difuzér se dá umístit na stěnu, nebo může stát samostatně. I přes vysoký výkon je jeho spotřeba elektrické energie nízká.

Aroma difuzér A1 Pro 900:

 • ideální volba pro velké prostory, restaurace, fitness studia – pokrytí 900 m3
 • pokročilé nastavení funkcí – spínání, vypnutí o víkendech, intervaly difuze
 • pokročilá technologie difuze
 • nižší spotřeba
Poptat produkt

Difuzér Auramax Pro 1200 l

Výkonný model difuzéru, který díky pokročilé technologii mikro difuze provoní i 1200 m3 rychle, efektivně a rovnoměrně. Umožňuje ideální nastavení pro chod firmy – vypnutí o víkendech, různé časy spínání a délky provonění. K dispozici ve 3 barevných provedeních, aby co nejvíce ladil s vaším interiérem.

Difuzér Auramax Pro 1200 l
Vyřeší nelehkou distribuci vůně do velkých prostor, ať už to jsou recepce, lobby nebo konferenční místnosti. Difuzér Auramax Pro 1200 l představuje nejmodernější způsob difuze éterických olejů. Oceníte jak jeho bezúdržbový chod, tak i možnost nastavení časů spínání, vypnutí, délky difuze. Je naprogramovaný na chod firmy, a tak má funkci vypínání na víkend.

Difuzér Auramax Pro 1200 l:

 • velice výkonný difuzér do prostor až 1200 m3
 • několik šikovných funkcí pro chod firmy
 • nejmodernější způsob difuze
 • elegantní provedení ve 3 barvách
Poptat produkt

A2 Plus

Distribuce vůně na 6 000 m3? Pro difuzér A2 Plus žádný problém. Nejmodernější technologie difuze, pokročilé možnosti nastavení pro firemní chod a propojení se vzduchotechnikou – v tom tento difuzér vyniká.

Vyřeší složité provonění konferenčních místností, kanceláří, hotelů, nemocnic a dalších soukromých či veřejných prostor. Aroma difuzér A2 Plus rozkládá vonnou esenci v mlhu mikročástic, kterou dokáže rozprostřít až na 6000 m3.

A2 Plus
Pro perfektní funkčnost se dá napojit na HVAC systém pro větrání a vytápění a zároveň disponuje celou řadou funkcí – nastavení časů a intervalů difuze, vypínání na víkend nebo pohotovostní režim.

Aroma difuzér A2 Plus:

 • nejvýkonnější model difuzéru
 • efektivně distribuuje vůni na 6000 m3
 • možnost napojení na HVAC systém pro větrání a vytápění
 • celá řada funkcí stvořená pro firemní chod
Poptat produkt

Auramax PRO 6000

Difuzér stvořený na provonění konferenčních místností, kanceláří, hotelů i nemocnic. Disponuje pokrytím 6000 m3, pokročilými funkcemi stvořenými pro chod firmy a možností napojení na systém větrání a vytápěni.

Nejvýkonnější model aroma difuzéru Auramax PRO 6000 je připraven na nejobtížnější zkoušky. Využití najde především v hotelech, konferenčních místnostech i zdravotních klinikách. Vonnou esenci rozkládá v mlhu mikročástic a efektivně ji rozprostře po celém prostoru. Difuzér se dá napojit na HVAC systém nebo může stát samostatně.

Auramax PRO 6000
Pro perfektní sladění s chodem vaší firmy disponuje nastavením intervalu difuze, možným víkendovým vypnutím a nastavitelným pohotovostním režimem.

Difuzér Auramax PRO 6000:

 • nejvýkonnější model aroma difuzéru, který disponuje pokrytím 6000 m3
 • možnost napojení na HVAC systém větrání a vytápění
 • nejmodernější technologie difuze ve formě mlhy mikročástic
 • funkce pro sladění s chodem firmy
Poptat produkt

Napište nám a spojíme vůni i s vaší značkou

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Na jakých místech vylepšují elektrické aroma difuzéry prostředí i pocit ze samotné značky?

Zpět do obchodu
Shoptet.czVytvořil Shoptet