Vůně do koupelny

vune-do-koupelny-carpexPo celodenním shonu v práci si zasloužíte vstoupit do krásně provoněné oázy relaxace, zamknout za sebou dveře a užít si chvilku jen pro sebe. Vůně do koupelny jsou geniálně jednoduchým řešením, díky kterému budete z koupelny odcházet odpočatější a svěžejší.

Proč by vám neměla v koupelně chybět vonná esence?

  • Navodí příjemnou atmosféru.
  • S vůní bude relaxace intenzivnější.
  • Pohltí pachy z nadměrné vlhkosti nebo odpadů.

Jakou vůni si do koupelny vybrat?

Nejjednodušším řešením je vonný difuzér s tyčinkami, kdy se vůně šíří pomocí odpařování. Vydrží poměrně dlouho a  zajistí dlouhodobé a stálé provonění. Tyčinkový difuzér může zároveň plnit dekorační funkci.

vune-do-koupelny-carpex-1Modernější technologii provonění nabízí elektrické difuzéry. Oproti osvěžovačům vzduchu do zásuvky nezahřívají vonnou esenci, nemění její vůni a ani u nich nehrozí vznik škodlivých látek. V nabídce máme i difuzér aromatu s Bluetooth funkcí, který umožňuje propojení s telefonem, a tím pádem nejjednodušší ovládání. V porovnání s tyčinkovými difuzéry jsou elektrické bezpečnější volbou, pokud necháváte děti v koupelně o samotě.

Vybrat si vůni

Proč si bytové vůně vybrat na Carpex?

  • Vonné esence se vyrábějí ze 100% přírodních éterických olejů.
  • Mají certifikát IFRA (International Fragrance Association). Jde o organizaci, která vydává doporučení, ve kterých zakazuje či reguluje látky, které by mohly ohrozit zdraví člověka nebo životní prostředí.
  • Voní po celém světě, a to i ve známých firmách jako Nike nebo Citroën.
Shoptet.czVytvořil Shoptet

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení