Vůně do koupelny

vune-do-koupelny-carpexPo celodenním shonu v práci si zasloužíte vstoupit do krásně provoněné oázy relaxace, zamknout za sebou dveře a užít si chvilku jen pro sebe. Vůně do koupelny jsou geniálně jednoduchým řešením, díky kterému budete z koupelny odcházet odpočatější a svěžejší.

Proč by vám neměla v koupelně chybět vonná esence?

  • Navodí příjemnou atmosféru.
  • S vůní bude relaxace intenzivnější.
  • Pohltí pachy z nadměrné vlhkosti nebo odpadů.

Jakou vůni si do koupelny vybrat?

Nejjednodušším řešením je vonný difuzér s tyčinkami, kdy se vůně šíří pomocí odpařování. Vydrží poměrně dlouho a  zajistí dlouhodobé a stálé provonění. Tyčinkový difuzér může zároveň plnit dekorační funkci.

vune-do-koupelny-carpex-1Modernější technologii provonění nabízí elektrické difuzéry. Oproti osvěžovačům vzduchu do zásuvky nezahřívají vonnou esenci, nemění její vůni a ani u nich nehrozí vznik škodlivých látek. V nabídce máme i difuzér aromatu s Bluetooth funkcí, který umožňuje propojení s telefonem, a tím pádem nejjednodušší ovládání. V porovnání s tyčinkovými difuzéry jsou elektrické bezpečnější volbou, pokud necháváte děti v koupelně o samotě.

Vybrat si vůni

Proč si bytové vůně vybrat na Carpex?

  • Vonné esence se vyrábějí ze 100% přírodních éterických olejů.
  • Mají certifikát IFRA (International Fragrance Association). Jde o organizaci, která vydává doporučení, ve kterých zakazuje či reguluje látky, které by mohly ohrozit zdraví člověka nebo životní prostředí.
  • Voní po celém světě, a to i ve známých firmách jako Nike nebo Citroën.
Zpět do obchodu
Shoptet.czVytvořil Shoptet