Vůně na WC

vune-na-wc-carpexJestli je nějaká místnost v domácnosti ohrožena nelibým odérem, pak je to rozhodně toaleta. Přitom existuje snadné řešení, aby vás pokaždé, když otevřete dveře, přivítala příjemná vůně. 

Proč by vám neměla chybět kvalitní vůně na WC?

  • Spolehlivě pohltí nepříjemný odér.
  • Vydrží vonět stejně intenzivně měsíc i déle.
  • Je základem pro to, abyste se vy i návštěvy cítili na toaletě příjemně.

Jak provonět WC?

Difuzér, menší lahvička s dřevěnými tyčinkami, je nejjednodušším řešením. Tyčinky do sebe postupně vtahují vonnou esenci a zaručí stálé provonění na dobu i několika měsíců. Tyčinkové difuzéry neplní jen aromatickou funkci, ale též estetickou a fungují jako dekorace toalety.

Obzvlášť pro toalety, které jsou spojené s většími koupelnami, budou vhodné i elektrické difuzéry s modernější technologií provonění. Při rozptylování vonnou esenci nezahřívají – nemění tak její vůni a nehrozí u nich vznik škodlivých látek. O moderních difuzérech jsme se více rozepsali v naší recenzi.

vune-na-wc-carpex-1Pokud necháváte děti v koupelně o  samotě, jsou elektrické difuzéry v porovnání s tyčinkovými bezpečnější volbou.

Vybrat si vůni

Proč si vůni na toaletu vybrat na Carpex?

  • Vonné esence se vyrábějí ze 100% přírodních éterických olejů. Vyhnete se tak chemickým osvěžovačům vzduchu na WC.
  • Mají certifikát IFRA (International Fragrance Association). Jde o organizaci, která vydává doporučení, ve kterých zakazuje či reguluje látky, které by mohly ohrozit zdraví člověka nebo životní prostředí.
  • Zaručí stálé a dlouhodobé provonění špatně větratelných prostor i na několik měsíců.
Zpět do obchodu
Shoptet.czVytvořil Shoptet