Co je cítit ve vzduchu? Vonné tyčinky

Tyčinkový difuzér je jedním z nejoblíbenějších a nejčastějších způsobů provonění interiéru. Postará se o dlouhodobé a stálé provonění, aroma rozvine do 50 m2 a velmi jednoduše se používá.

vonne-tycinky-carpex

Jsou ale i další důvody, proč si vonné tyčinky v difuzéru pořídit

  • Osvěží vzduch i v nevětraném prostoru – tyčinkový difuzér je skvělým způsobem, jak provonět místo, kde nedochází k přirozenému větrání. Skvěle se hodí do šaten, koupelen, toalet nebo vstupních hal.
  • Nepotřebují váš dohled jako čajové svíčky – díky tomu se aroma difuzér s tyčinkami hodí jak do domácností s malými dětmi, tak i do kancelářských budov, kde požární směrnice zakazují použití otevřeného ohně.
  • Jsou zároveň dekoračním prvkem – vonné tyčinky v difuzéru mají nejen praktickou funkci, ale body si rozhodně zaslouží i za tu estetickou.
  • Vydrží vonět déle – v porovnání s vonnými svíčkami mají navíc i další výhodu. Za téměř stejnou pořizovací cenu získáte daleko delší dobu provonění.

Tipy, jak z vonných tyčinek dostat maximum vůně

  • Nechte proudit vzduch – tyčinky v aroma difuzéru pomohou i nevětranému prostoru, ale pokud najdete místo s optimálním větráním, docílíte lepšího rozptýlení vůně. Pozor na průvan, kvůli kterému by vůně ubývala zbytečně rychle.
  • Pro více vůně tyčinky otočte – pokud toužíte po intenzivnější vůni, stačí otočit tyčinky nasáklou stranou směrem nahoru. Při otáčení buďte opatrní a pomozte si ubrouskem. Pokud nechcete, aby vám náplň ubývala moc rychle, neotáčejte tyčinky příliš často.
  • Méně tyčinek pro více vůně – „méně je více“ platí i u tyčinkového difuzéru. Pro začátek doporučujeme vložit polovinu tyčinek a intenzitu podle toho regulovat.
  • Vybírejte podle velikosti – 100ml difuzéry postačí do koupelen a menších předsíní, na provonění větších obývacích pokojů a ložnicí bude vhodné pořídit alespoň dva osvěžovače vzduchu.

Potřebujete-li provonět ještě větší prostory, vhodnější volbou budou difuzéry s vonnými esencemi. Nejvýkonnější modely bez problému rozptýlí aroma do 6 000 m3. Jsou tak vhodným řešením pro firemní prostory, konferenční místnosti, restaurace, ale i hotely a letištní haly. Difuzéry Carpex nejsou stvořené jen pro firmy. V nabídce máme modely, které najdou využití i v domácnostech. Na rozdíl od tyčinkových difuzérů nebudete muset často řešit jejich výměnu. Vonná esence s objemem 25 ml udrží aroma až 3 měsíce.

Tyčinkový difuzér patří právem mezi nejrozšířenější vonné metody. Jeho pořízení není finančně náročné, jeho použití je snadné a bezpečné a vydrží vonět poměrně dlouho. Pakliže toužíte po propracovanějším systému, u kterého budete moct nastavit časy difuze a provoníte s ním byt i firmu, pak volte elektrické difuzéry.

Shoptet.czVytvořil Shoptet

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení