Recenze aroma difuzérů

Vonné tyčinky, svíčky, aroma lampa… Existuje hned několik způsobů, jak provonět prostory, zbavit je nežádoucích pachů a zpříjemnit atmosféru. Aroma difuzéry jsou jedním z nejefektivnějších řešení. Proč si je pořídit a jak na tom jsou v porovnání s jinými metodami? Na to se podíváme v naší recenzi aroma difuzérů.

recenze-vuni

Co je aroma difuzér?

Většině se možná vybaví bytový parfém v podobě tyčinek zasazených do skleněné lahvičky s voňavou tekutinou. Tyčinky esenci postupně nasávají a uvolňují do vzduchu. Jde o velmi jednoduché řešení, které vám provoní jakoukoliv místnost od ložnice přes obývák, předsíň i toaletu. Na větší prostory ale nestačí. V tu chvíli přicházejí na scénu výkonnější modely elektrických difuzérů.

Elektrický difuzér Carpex – v čem je jeho síla?

  • Nejmodernější technologie difuze – difuzér rozkládá vonnou esenci na extrémně malé mikročástice a provoní i velký prostor rovnoměrně a poměrně rychle. 
  • Systém, který zvládne provonět i letištní haly – nejvýkonnější model aroma difuzéru zvládne sám o sobě provonět prostor o 6 000 m3. V Carpex vám dokážeme navrhnout řešení pro letištní haly, hotely i restaurace.
  • Je bezpečný – pro výrobu vůní používáme 100% přírodní esenciální oleje. Při difuzi se vonná esence nezahřívá a nevznikají žádné škodlivé látky.
  • Po nastavení nepotřebuje vaši kontrolu – profesionální difuzéry disponují hned několika funkcemi pro nastavení spínání, trvání intervalů difuze a následné vypnutí, třeba v některé dny. Perfektně se tak přizpůsobí vašim potřebám.
  • Vydrží vonět dlouho – 25 ml esence vystačí vonět až 3 měsíce.
  • Možnost vytvoření vaší vlastní firemní vůně – v Carpex jsme schopni vytvořit vám vůni na míru, korespondující s identitou vaší značky. Nikde jinde vaši zákazníci vůni neucítí. Zjistěte o ambientních vůní více.

Difuzér aromat versus:

  • Vonné tyčinky – difuzér vydrží vonět déle a dokáže vůni rozptýlit po celé firmě, restauraci nebo konferenční místnosti. Vonné tyčinky se hodí do bytů a menších prostor. Na rozdíl od difuzéru se ale nemusí instalovat a mají nižší pořizovací cenu.
  • Aroma lampa – vonná lampa pro šíření vůně esenciální olej zahřívá, téměř ho uvaří. Zahřívání zásadně mění vůni a může během něj docházet k uvolňování škodlivých látek. Zároveň nejsou příjemné ani výpary z čajových svíček. Aroma lampa nad automatickým osvěžovačem vzduchu vyhrává jen v pořizovací ceně a absenci instalace, stejně jako vonné tyčinky.
  • Vonné svíčky – velmi oblíbené řešení, které vnese do místnosti příjemnou vůni i atmosféru. Svíčky však vyžadují kontrolu a nehodí se do prostor, kde je zakázaná manipulace s ohněm.

Ovšem nic není dokonalé, ani difuzéry

U elektrických difuzérů je třeba počítat s vyšší finanční náročností. A to jak při pořizování, tak samotném provozu. Pro svůj chod vyžadují elektrickou energii. Pokud se tomu chcete úplně vyhnout, v naší nabídce najdete i difuzéry, do kterých se vkládají baterie. Zároveň je nutné počítat s tím, že jde o moderní přístroj s technologií, u které nelze garantovat bezchybný chod a může vyžadovat údržbu. V Carpex si za kvalitou difuzérů stojíme, ale v případě potřeby je profesionální servis samozřejmostí.Ať už hledáte způsob, jak provonět byt a nebát se, že vaše děti převrhnou svíčku, nebo potřebujete rozptýlit aroma ve velkých firemních prostorách, difuzéry Carpex jsou perfektním řešením. Vyberte si z naší nabídky ten, který vám bude nejvíce vyhovovat.

Shoptet.czVytvořil Shoptet

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení